">

Akustik Sahne istanbul Stüdyo Kiralama

  • Ana Sayfa
  • /
  • Akustik Sahne istanbul Stüdyo Kiralama

Akustik Sahne istanbul Stüdyo Kiralama

Akustik Sahne istanbul Stüdyo Kiralama


Akustik gitar için gelişmiş dijital mikrofon sistemi

Metronom Müzik , sahnede ve stüdyoda canlı stüdyo kalitesinde ses ile akustik gitarların ve diğer enstrümanların tam sesini doğru bir şekilde yeniden üretmek için yeni yüksek teknoloji ürünü bir çözümdür. Gelişmiş MEMS mikrofonu ile yüksek kaliteli preamp ve DSP işleme ünitesinin kombinasyonu - ilk kez - yüksek kaliteli doğal ses, gelişmiş özellikler, kurulum kolaylığı ve daha önce hiç görülmemiş bir rahatlık sunan çığır açan bir çözüm sağlar.

Şimdiye kadar, sahnede çalarken akustiğinizin stüdyodaki gibi ses çıkarmasını sağlamak imkansız değilse de zor bir işti. Sahnede bir akustik çalma tipik olarak iki senaryoya ayrılır: akustiğin doğal sıcak tonunun kısmi bir temsilini yansıtmak için yerleşik piezo veya manyetik alma sistemini kullanmak veya akustiğinizin "tatlı noktasında" mikrofonlarla sahnede sabit olarak oturmak, önemli ölçüde sınırlandırır. hareket etme yeteneğiniz.


İRig Acoustic Stage ile artık canlı çalarken harika akustik tondan ödün vermenize gerek yok. iRig Akustik Sahne size her iki dünyanın da en iyisini sunar - akustik gitarınızın güzel, zengin sesi, sanki stüdyoda mikrofona alınmış gibi VE sesinizden ödün vermeden hareket etme özgürlüğü. İmkansız mı görünüyor? Okumaya devam etmek…


Metronom Müzik, gitarınızın sesini tıpkı klasik bir kayıt stüdyosu kurulumuyla çekilmiş gibi yapan, size sahnede tam zengin stüdyo kalitesinde ses veren patentli, devrim niteliğinde bir dijital mikrofon sistemidir.

Canlı çalma durumlarında akustikinizin tüm gerçek karakterini ve ton nüansını size sağlayan bir stüdyo mikrofonu kurulumunu yeniden oluşturan kompakt bir akustik mikrofon ve gelişmiş dijital ön amplifikatör ve işleme birimidir. İRig Acoustic Stage'nin mikrofonunu ses deliğine klipsleyin, Metronom Müzik ön amplifikatör işlemcisine takın ve ardından preamp'i amplifikatörünüze veya mikserinize bağlayın. Metronom Müzik ayrıca performans sırasında sinir bozucu frekans geri beslemesinden kurtulmak için bir "Geri Bildirimi İptal Et" düğmesine de sahiptir.

Kurulduktan ve etkinleştirildikten sonra, akustik tonunuz canlılık, sıcaklık, derinlik ve topraksı, odunsu tonla canlanırken, geleneksel canlı kurulumunuzda neler kaçırdığınızı hemen duyacaksınız. Şu anda bir akustik-elektrik ile performans sergiliyorsanız, Metronom Müzik gitarınızın canlı tonunu büyük ölçüde geliştirebilir. Metronom Müzik, gitarınızın mevcut pikap sistemini Metronom Müzik ile harmanlamanıza izin veren bir harmanlama kontrolüne sahip bir AUX girişine sahiptir ve size daha önce hiç duymadığınız kadar daha fazla ton esnekliği ve sesinizde yuvarlaklık sağlar.

MEMS Mikrofon

Metronom Müzik, akustiğin sesini ses deliğinden yakalamak için ultra kompakt bir MEMS mikrofon kullanır. Cihazın ses deliğine hızlı bir şekilde kaydırılabilir ve gerekli cihazda sıfır modifikasyon ile kolayca çıkarılabilir. Bu, iRig Akustik Sahne'yi tüm akustik çelik telli gitarlarınızda, klasik naylon telli gitarlarınızda ve hatta ukulelelerinizde veya ses delikli diğer telli enstrümanlarınızda kullanmanızı sağlar.