">

BATERİ (DAVUL) DERSLERİ

BATERİ (DAVUL) DERSLERİ


ARMONİ SANAT ATOLYESİ nde Bateri dersleri , haftanın bir günü bir saat özel ders şeklinde yapılmaktadır.saatler haftalık arttırılabilir.(Öğrencinin talebine göre) 5 yaş itibari ile herkes ders alabilir .

Vurmalı çalgılardan olan bateri; 5 parça davul ve  3  parça  zilden oluşur. Davul çalmak için kullanılan sopalara baget denir. Fakat müzik türüne göre baget yerine fırça ya da tokmak da kullanılabilir.
ARMONİ SANAT ATOLYESİ nde Haftada 1 ayda 4 saat özel (birebir) ders verilmektedir.

Derslerin gün ve saatleri öğretmen ve öğrencinin müsait olduğu gün ve saatlere göre hafta sonu ya da hafta içi belirlenmektedir.

ARMONİ SANAT ATOLYESİ nde Ses yalıtımlı özel sınıfta akustik bateri ile eğitim verilmektedir.ilk dersten itibaren sonuç odaklı eğitim uygulanmaktadır.iyi bir seviye elde etmek için hergün disiplinli öğretmenlerin verdiği çalışmaları en az bir saat olmak üzere tekrar etmelisiniz..öncelikle çalışma ped i kullanarak çalışabilirsiniz ama seviye ilerledikçe bir dijital bateri alarak şehir hayatında gelişiminizi sürdürebilirsiniz …akustik bateri için çok iyi yalıtılmış oda gerekli bunun için profesyonel düşünüldüğü anda evinize bir studyo kurabilirsiniz bu tamamen tercih meselesi.

  ARMONİ SANAT ATOLYESİ nin satış bölümü metronom müzik te BATERİ,BAGET,ÇALIŞMA PEDİ,AKUSTİK BATERİ ,DİJİTAL BATERİ,İKİNCİ EL VE SIFIR 2 YIL GARANTİLİ ÜRÜN SATIŞLARIMIZ MEVCUTTUR…İLETİŞİM İÇİN METRONOM MÜZİK İLE İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ.

BATERİ (DAVUL) DERSLERİ